Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Wzmocnij psa na wiosnę! Witaminy i suplementy diety dla psa
Zbliżająca się wiosna kojarzy się nam z radością, ciepłem i słońcem. Jednak po długich miesiącach jesiennej i zimowej pluchy, braku słońca organizm może być osłabiony. Może brakować wielu istotnych minerałów oraz innych składników odżywczych. Dotyczy to nie tylko nas, ale i naszych czworonożnych przyjaciół. Dlatego wiosną szczególnie warto zadbać o zdrowie psa podając mu odpowiednio dobrane suplementy diety.
Kwasy tłuszczowe w diecie psa
Dlaczego obecność kwasów tłuszczowych w karmie jest tak ważna? Czy należy te kwasy uzupełniać w diecie dodatkowo? Dowiesz się z tego artykułu.
Zabawka edukacyjna dla psa. Jaką wybrać?
Zabawka dla psa - edukacyjna, interaktywna. Czym się różnią i jaką wybrać?
Babeszjoza u psów. Objawy, leczenie i zapobieganie.
Jakie są objawy zarażenia babeszjozą? Jak chronić psa? Jak wygląda leczenie babeszjozy?
Karmy "human grade"
Zastanówmy się przez chwilę, co wpływa na jakość karmy komercyjnej podawanej psom i kotom? Urządzenia wykorzystywane do produkcji karm na całym świecie są do siebie bardzo podobne, a technologia produkcji karm suchych od wielu lat jest właściwie taka sama. Biorąc pod uwagę te fakty, czynnikiem decydującym o jakości karmy suchej będą bez wątpienia użyte surowce. Z punktu widzenia jakości gotowych produktów to właśnie użyte surowce odgrywają kluczo
Od szczeniaka do starszaka.  Rozwój szczeniąt
Aby nasz słodki i nieporadny szczeniak wyrósł na cudownego i zrównoważonego psa, warto od pierwszych miesięcy życia szkolić naszego małego pupila i poświęcać mu dużo uwagi. Tego, czego szczeniak nauczy się w tym okresie życia – pozytywne i negatywne doświadczenia – będzie przekładać się na dalszy jego rozwój.
Karma karmie nierówna
Dlaczego warto wydać więcej na karmę dla psa?
Pielęgnacja kotów długowłosych
Jak prawidłowo dbać o sierść kota długowłosego?