Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Kategorie

Strona główna

Strona główna

Zapraszamy serdecznie do naszego sklepu dla zwierząt – ZooBoom! 

Zwierzęta są naszą pasją. Wierzymy, że jak każdy członek rodziny, zasługują one na to, co najlepsze -  odpowiednio dobrane pożywienie, niezbędne akcesoria wysokiej jakości, ciekawe zabawki.

Dlatego zapraszamy do naszego sklepu, gdzie pragniemy dzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem, tak, aby zapewnić naszym czworonogom długie i szczęśliwe życie.

Wiemy też, że w natłoku codziennych spraw brakuje czasu na poszukiwania odpowiednich produktów, a same zakupy i związane z nimi dźwiganie ciężkich worków, mogą być uciążliwe. Dlatego proponujemy również sprzedaż internetową.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@zooboom.pl lub telefonicznie pod numerem 784 090 891.

 

Uwaga! Ceny w sklepie internetowym a sklepie stacjonarnym mogą się różnić!

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
ZooBoom