Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Kategorie

Strona główna

Strona główna

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

·        Przelew - wpłaty należy dokonać na rachunek:
VLADEX Siarhei Shumchenia
ul. Pasłęcka 16D/45
03-137 Warszawa
Bank Millennium S.A. 77 1160 2202 0000 0000 4437 0807 
Wskazany numer rachunku bankowego przekażemy Ci również w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

·        Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

·        Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

·         karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro.

·         przelew elektroniczny Pay-by-link – to płatność przelewem online, w której dane uzupełniane są automatycznie, a Klient musi jedynie zatwierdzić przelew.