Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Zdrowe gryzaki dla psa
   2021-05-12 15:48    0 Komentarzy
Zdrowe gryzaki dla psa

ZDROWE GRYZAKI DLA PSA

Szukasz przysmaki, które zajmą Twojego psa na dłużej? Zależy Ci, żeby gryzak był zdrowy i naturalny? Z tego artykułu dowiesz się, jakie gryzaki warto wybierać. Zapraszamy do lektury.

Po co psu gryzak?

Psy mają naturalną potrzebę gryzienia, lizania, rozszarpywania. Pomaga to psu wyciszyć się i opanować emocje. Ponadto gryzienie uspokaja je i pomaga poradzić sobie ze stresem. Właśnie dlatego niektóre psy pozostawione same w domu niszczą meble, gryzą nasze buty. Gryzienie i szarpanie patyka podczas spaceru to też sposób na rozładowanie nadmiernych emocji.

Wybierając twardy gryzak dla swojego psa, zapewnisz mu frajdę z gryzienia na dłużej. Dodatkową zaletą twardych gryzaków jest to, że pomagają one utrzymać higienę psich zębów. Gryzienie twardych przedmiotów w sposób mechaniczny usuwa osad nazębny. Twarde przysmaki idealnie wzmacniają mięśnie żuchwy

Jakie gryzaki wybrać?

Warto wybierać zdrowe i naturalne gryzaki, dobrane odpowiednio do swojego psa.

Naturalne gryzaki to suszone części różnych zwierząt. W swojej ofercie posiadamy m.in. suszone uszy, penisy wołowe, kurze łapki, żwacze wołowe, skóry dzika, jelenia czy sarny itp. Staranny proces suszenia gwarantuje zachowanie wszystkich naturalnych właściwości mięsa.

Suszone gryzaki są w pełni naturalne i zdrowe:

  • nie zawierają popiołu
  • bez dodatku konserwantów, barwników, chemicznych polepszaczy smaku
  • nie tracą swoich wartości odzywczych
  • doskonale nadają się do czyszczenia zębów

Naturalne i zdrowe gryzaki, które zaspokoją potrzeby każdego psa

Dobieraj gryzaki według rozmiarów. Ucho królicze może sprawić dużo frajdy np. małemu yorkowi, ale dla owczarka to zdecydowanie za mały gryzak. Dobieraj gryzaki również wg twardości i możliwości, zwyczajów żywieniowych swojego psa.

Nowość w ofercie — skóry zwierząt

Naturalny gryzak dla psa, szczególnie polecany dla psów zostających przez długi czas samemu w domu, to suszone skóry różnych zwierząt. Dużą zaletą jest to, że jest to produkt niebrudzący i prawie bezwonny. Szczególnie polecamy: skóry jelenia, skóry dzika, skóry końskieskóry wołowe i skóry królicze.

P.S. Pamiętaj, że jest to produkt sezonowy. Oferta naturalnych gryzaków może się zmieniać w zależności od pory uboju różnych zwierząt.