Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Fish4Dogs White Fish Morsels – przysmaki na poprawę trawienia 225g

Fish4Dogs White Fish Morsels – przysmaki na poprawę trawienia 225g

29,90 zł
Brutto

Przysmaki funkcjonalne Mackerel Morsels – wsparcie układu pokarmowego zostały przygotowane z łososia i ze świeżej makreli, a kilka dodatkowych składników wspiera zdrowie psa. Przysmaki te można podawać zarówno dorosłym psom jak i szczeniakom.

Wyjątkowe składniki zapewniające dobroczynne dla organizmu efekty:

 

  • Ryby

Są źródłem bardzo wysokostrawnego białka.

 

  • Kryl

Smakołyki zawierają mączkę z kryla, która jest doskonałym źródłem bardzo dobrze przyswajanych przez organizm kwasów Omega 3.

Badania na ludziach wykazały, że krwinki czerwone wychwytują o 68% więcej kwasów Omega 3, które pochodzą z kryla.

Tak wysoka biodostępność  Omega 3 z kryla wynika z faktu, że nie występują one w formie trójglicerydów, lecz w formie fosfolipidów. Fosfolipidy Omega 3 są rozproszone w wodzie. W związku z tym bardzo łatwo mieszają się z sokiem żołądkowym, podczas gdy trójglicerydy Omega 3, które nie rozpraszają się w wodzie unoszą się na powierzchni soku żołądkowego.

Fosfolipidy dodatkowo są elementem strukturalnym błon komórkowych i błon wewnątrz komórek, podczas gdy trójglicerydy są formą tłuszczów, które organizm może zużywać do produkcji energii i jako takie mają większą tendencję do odkładania się w postaci tkanki tłuszczowej.

Kryl zawiera astaksantynę- bardzo silny przeciwutleniacz rozpuszczony w tłuszczu, który chroni komórki organizmu przed oksydacyjnymi uszkodzeniami. Antyoksydacyjne właściwości astaksantyny są 500 razy silniejsze od witaminy E i 10 razy od beta- karotenu.

 

  • MOS i FOS

MOS (Mannaoligosacharydy) i FOS (Fruktooligosachardy) są prebiotykami, które nie ulegają strawieniu przez organizm i docierają w nienaruszonej formie do jelit, w których wspomagają zdrowe bakterie jelitowe w procesach trawiennych. Dodatkowo MOS wiążą bakterie patogenne, wzmacniając tym samym mechanizmy obronne jelit.

 

  • Jukka

Dzięki zawartości saponin pozwala zwiększyć wchłanianie składników odżywczych, a tym samym skuteczniej wykorzystać wartościowe substancje z pożywienia.Wysoka zawartość witamin A, B, C, potasu, wapnia, fosforu, żelaza, manganu i miedzi wpływa łagodząco na przewód pokarmowy.Dodatkowo jukka wiąże amoniak, tym samym redukując nieprzyjemny zapach odchodów.

 

SKŁADNIKI:

Składniki odżywcze: białko surowe 24%, zawartość tłuszczu 14%, błonnik surowy 3%, popiół surowy 8%.

Skład: mączka z łososia 28%, ziemniaki 25%, świeża makrela 11%, słodkie ziemniaki 11%, mączka groszkowa 11%, olej z łososia 9%, mączka z kryla 2%, wyciąg z łososia 2%, ekstrakt drożdżowy, prebiotyki MOS i FOS 1000 mg/kg, ekstrakt z jukki 100 mg/kg.
Przeciwutleniacze (stabilizowane ekstraktami z rozmarynu, bogatymi w tokoferole).

 

Mackerel Morsels – układ pokarmowy nie zawierają żadnych sztucznych konserwantów ani barwników.

 

DAWKOWANIE:

Dawkowanie (orientacyjne) – indywidualne zapotrzebowanie zależy od wielu czynników m.in. wieku, rasy czy aktywności psa.

 

Mały pies – 2 przysmaki/dzień

Średni pies – 3 przysmaki/dzień

Duży pies – 5 przysmaków/dzień

 

Przysmaki mają kształt ryby o przybliżonych wymiarach: 4 cm długości, 1,5 cm wysokości, 1 cm szerokości.

 

34192_1
8 Przedmioty

Opis

Rodzaj przysmaków
Smakołyki do nagradzania