Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

JK Meat Snack Puppy Salmon Bits 50g

6,90 zł
Brutto

Meat Snack Salmon Bits - łososiowy mini smakołyk dla szczeniąt

Przysmaki z suszonych mięs należa do najwyższej jakości smakołyków, ponieważ nie zawierają żadnych barwników ani środków aromatyzujących a mięso jest jednym z Przysmaki z suszonych mięs należą do najwyższej jakości smakołyków, ponieważ nie zawierają żadnych barwników ani środków aromatyzujących a mięso jest jednym z naturalnych pokarmów psów. Mięska produkowane są z wysokiej jakości mięśni i mogą być użyte do uzupełnienia energii psa podczas długiego spaceru. Psy uwielbiają te przysmaki.

Mięsne przysmaki dla szczeniąt mogą służyć jako nagroda. Daj psu to co mu najlepiej smakuje. Pamiętaj, że Twój szczeniak jest mięsożercą, a ten przysmak sprawi mu ogromną radość. Zapewnij psu stały dostęp do świeżej wody.

Karma uzupełniająca dla szczeniąt. Doskonały przysmak dla szczeniąt od 3 miesięcy, służy jako przysmak lub nagroda przy szkoleniu.

SKŁAD:

Łosoś, mąka pszenna, gliceryna roślinna, naturalna mieszanka tokoferoli.

Wyprodukowano 18 miesięcy przed datą ważności. Nie jest przeznaczony do spożycia przez ludzi. Opakowanie zawiera saszetkę ze środkiem odtleniającym, którym nie wolno karmić zwierząt! Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu.naturalnych pokarmów psów. Mięska produkowane są z wysokiej jakości mięśni i mogą być użyte do uzupełnienia energii psa podczas długiego spaceru. Psy uwielbiają te przysmaki.

44942
10 Przedmioty

Opis

Rodzaj przysmaków
Przysmaki mięsne