Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Eurowet Hexoderm - szampon dermatologiczny dla gryzoni saszetka 20ml

6,50 zł
Brutto

HEXODERM

Płyn dermatologiczny dla gryzoni i zwierząt futerkowych

UTRZYMUJE PRAWIDŁOWĄ MIKROFLORĘ SKÓRY

ŁAGODZI STANY ZAPALNE

PRZYWRACA SIERŚCI MIĘKKOŚĆ

Może być stosowany do pielęgnacyjnego użytku zwierząt alergicznych, o delikatnej skórze, podatnych na zabrudzenia, z tendencją do grzybic, po chorobach skórnych i w trakcie leczenia. Zawarta w płynie chlorheksydyna łagodzi świąd i zapobiega drapaniu krostek i strupków. 


Hexoderm dla gryzoni i zwierząt futerkowych jest dermokosmetykiem weterynaryjnym, regulującym mikroflorę skóry, stabilizującym jej pH oraz zapobiegającym wysuszaniu poprzez pozostawienie cienkiej warstwy tłuszczowo-białkowej. Zawarte w płynie łagodne środki myjące pozwalają na jego częste stosowanie.
 

Wskazania:

Pielęgnacja skóry przy właściwej terapii stanów zapalnych.
 
Środki ostrożności:

Unikać kontaktu z oczami.
 
Stosowanie:

Wstrząsnąć przed użyciem. Zmoczoną sierść i skórę polać płynem, rozprowadzając go równomiernie po całym ciele, umyć i spłukać. Czynności powtórzyć, pozostawiając płyn na sierści i skórze przez 5-10 minut. Stosować codziennie lub w zależności od potrzeb. Zaleca się do ostatniego spłukiwania użyć płyn nawilżający Hydra-Derm N.


Składniki wg INCI:

AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, PEG-4 RAPESEEDAMIDE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, SODIUM LAURETH SULFATE (AND) GLYCOL DISTEARATE (AND) COCAMIDE MEA (AND) LAURETH-10, PARFUM, LACTIC ACID
 

WYŁĄCZNIE DLA ZWIERZĄT

Eurowet
12804
20 Przedmioty