Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Trovet RID Renal & Oxalate - dla psa

109,00 zł
Brutto
Waga
Ilość

Dietetyczna karma pokarmowa dla psów dorosłych z niewydolnością nerek / kamicą szczawianową i cystynową.

Karma Trovet RID jest to kompletny i zrównoważony pokarm dostosowany poziomem składników odżywczych w celu zapobiegania i łagodzenia zmian metabolicznych spowodowanych niewydolnością nerek, serca lub wątroby.
Karma Trovet RID cechuje się obniżonym poziomem fosforu i sodu co umożliwia zmniejszenie hiperfosfatemii oraz pozwala kontrolować niewydolność serca, nadciśnienie i wodobrzusze.
Umiarkowany poziom wysokiej jakości białka zapewnia pokrycie minimalnego dziennego zapotrzebowania na aminokwasy oraz utrzymanie właściwej pracy nerek. Podwyższony poziom witamin z grupy B hamuje rozwój choroby i przyczynia się do złagodzenia objawów chorobowych.
Dodatek substancji podnoszących pH moczu przeciwdziała kwasicy metabolicznej oraz zapobiega rozwojowi kamicy szczawianowej w drogach moczowych.

Stosowanie: 
Zalecany okres stosowania karmy TROVET Renal & Oxalate RID wynosi co najmniej 6 miesięcy w celu osiągnięcia pożądanych efektów. Później może być stosowany jako pełnowartościowy pokarm dla psa - do końca życia.

Przeciwwskazania:
Nie podawać szczeniętom.
Nie podawać sukom w ciąży i karmiącym.
Nie podawać psom z kamicą spowodowaną przez struwity.

Skład: 

Karma suchaKarma mokra

Mięso drobiowe, kukurydza, ryż, tłuszcz wieprzowy, olej słonecznikowy, olej z ryb, pulpa buraczana, minerały i witaminy.

Mięso drobiowe i wieprzowe, ryby, pszenica, ryż, olej słonecznikowy, olej z ryb, pulpa buraczana, otręby pszenne, minerały i witaminy

 

 

 

 

 

 

3910
10 Przedmioty

Opis

Karmy weterynaryjne / schorzenia
niewydolność nerek

Specyficzne kody

ean13
8716811000321