Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Ayla przysmaki liofilizowane dla kota 28g

34,00 zł
Brutto

Nasze produkty są przygotowane metodą liofilizacji, dzięki której ich trwałość jest przedłużona bez potrzeby użycia konserwantów. Za pomocą letniej wody możesz zamienić je z powrotem w świeże mięso. Wszystko dzięki technologii opracowanej przez NASA, która naturalnie konserwuje żywność pozbawiając jej wody i zachowując przy tym wszystkie wartości odżywcze.

Przysmaki liofilizowane
Ilość

Przysmaki AYLA są monobiałkowe, nie zawierają żadnych sztucznych dodatków, konserwantów czy zbóż i innych wypełniaczy. Polecane są zarówno dla dorosłych kotów jak i kociąt. Lekarze weterynarii rekomendują przysmaki AYLA zarówno dla zdrowych kotów , jak i kotów wrażliwych, z problemami zdrowotnymi jak alergia czy choroby układu pokarmowego.    

Nasz skład mówi sam za siebie. To po prostu najwyższej jakości mięso z filetu z piersi kurczaka lub indyka. Z 4 kg mięsa powstaje 1 kg przysmaków Ayla – sama esencja tego co najlepsze.

Nasze przysmaki nie zawierają konserwantów ani sztucznych polepszaczy. Właśnie dlatego proces produkcyjny trwa aż miesiąc – nie chcemy go sztucznie przyspieszać i wszystko robimy zgodnie z naturą. Mięso jest ręcznie oczyszczane, przechodzi przez proces długiego dojrzewania, a na koniec liofilizacji.

Gdy w procesie produkcji stosujemy dojrzewanie, dodajemy do mięsa wyselekcjonowane kultury bakterii oraz odrobinę soli (mniej niż 1% całego produktu), aby wspomóc naturalny proces dojrzewania. Produkty jedynie liofilizowane (bez etapu dojrzewania) nie zawierają dodatku soli i kultur bakterii.

Produkty Ayla są z oznaczeniem Human Grade Food oraz powstały zgodne z wytycznymi FEDIAF – The European Food Industry.

Jakość składników, czyli samego mięsa, jest dla nas najważniejsza. Przysmaki Ayla to produkt polski i właśnie tutaj znajduje się nasz zakład produkcyjny, w którym kontrolujemy cały proces produkcji zgodnie z najwyższymi standardami. Najwyższej jakości mięso z certyfikatem „GMO Free” jest dostarczane do nas wyłącznie od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Ponieważ nasze przysmaki produkujemy z mięsa o najwyższej jakości, nadają się także do spożycia przez ludzi – stąd specjalne oznaczenie Human Grade Quality. Masz więc pewność, że dajesz swojemu kotu sprawdzone mięso.

Liofilizacja

Ze wszystkich procesów obróbki żywności liofilizacja jest najdelikatniejsza i praktycznie nie powoduje utraty wartości odżywczych produktu. Usuwana jest z niego tylko woda, co powoduje zdecydowane  wydłużenie jego przydatności do spożycia. Końcowy produkt jest bardzo suchy (zawiera poniżej 1% wody), niebrudzący rąk oraz łatwy w dawkowaniu. Zawiera bardzo wysoki poziom protein (ponad 84%) i jest praktycznie bezwonny dla człowieka.

Jest to proces usuwania wody w bardzo szczególny sposób: produkt jest zamrażany, a następnie w specjalnej komorze gdzie ciśnienie jest bliskie próżni ten lód jest odparowywany. To, iż lód paruje (sublimuje) nie roztapiając się w międzyczasie, powoduje, że w miejscach gdzie on wcześniej był, powstają mikroszczeliny. Struktura produktu nie „zapada się” jak w przypadku klasycznego suszenia na powietrzu, zaś produkt końcowy uzyskuje niesamowitą kruchość.

Wszystkie przysmaki Ayla pozbawione są jakichkolwiek alergenów. Dosyć rozpowszechnione jest przekonanie, iż samo mięso z kurczaka alergizuje. Według naszej wiedzy w zdecydowanej większości przypadków czynnikiem mogącym wywołać reakcję alergiczną nie jest samo mięso drobiowe, a zastosowane w produkcie „przy okazji” substancje dodatkowe, niejednokrotnie z oczywistych względów niewymienione w deklarowanym składzie produktu przez nieuczciwych producentów.

Liofilizowany filet z piersi kaczki ze skórą to bardzo aromatyczny, kruchy i delikatny  przysmak dla Twojego kota.

Skład: 100% mięsa kaczki

Składniki analityczne: Białko 52,3%, popiół surowy 3,06%, zaw. tłuszczu 43%, włókno surowe 0,6%, wilgotność 0,5%

Liofilizowany filet z piersi indyka. Przysmak który podbija podniebienia nawet najbardziej wyrafinowanych, kocich koneserów! Są niezwykle smaczne i lekkostrawne

Skład: 100% filet z piersi indyka

Składniki analityczne: białko 81,8% ,popiół surowy 6,57%, tłuszcz surowy 9,8% , włókno surowe 0,5% , wilgotność 1,4 %

Przysmaki z uda indyka, to naturalne i zdrowe źródło energii o zbilansowanej zawartości białka i  tłuszczu. Lekkie i przepyszne kąski, które uwielbia każdy energiczny kot! 

Skład: 100% filet z uda indyka
Składniki analityczne:  Białko 71,2%, Popiół całkowity 4,3% Zawartość tłuszczu 24,5% Włókno surowe 0,6% Wilgotność 1,4 %

Liofilizowane medaliony z piersi indyka. Przysmak który podbija podniebienia nawet najbardziej wyrafinowanych, kocich koneserów! Są niezwykle smaczne i lekkostrawne.

Skład: 100% filet z piersi indyka
Składniki analityczne: białko 81,8% ,popiół surowy 6,57%, tłuszcz surowy 9,8% , włókno surowe 0,5% , wilgotność 1,4 %

Zalecenia żywieniowe: Podawaj jako nagrodę w ramach zbilansowanej diety. Zapewnij kotu stały dostęp do świeżej wody.
Typ karmy: karma uzupełniająca dla kotów
 

Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Wyprodukowano w Polsce
Waga: 28g netto

Ayla liofilizowane mix 28g
5 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
5904506169436

Zobacz także