Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Oasy Delicatesse Pate tacka 85g - pasztet

3,50 zł
Brutto

Oasy Delicatesse to kompletna mokra karma dla kotów dostępna w dwóch pysznych wersjach: jako wyrafinowany i apetyczny pasztecik o gładkiej konsystencji, który zadowoli nawet najbardziej wybredne koty, oraz suflet o delikatnej kremowej konsystencji, z którym każdy koci posiłek staje się wyjątkową ucztą. 

Smak karmy (mokre)
Ilość

Oasy Delicatesse Pate tacka 85g


Wysokiej jakości kompletna mokra karma dla dorosłych kotów. Wersja dla miłośników miękkich pasztetów o gładkiej, jednorodnej konsystencji.

·         Tylko naturalne składniki

·         Nie zawiera barwników ani konserwantów

·         Bez GMO i soi

 

Dostępne smaki:

1. Cielęciną

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 60% z czego cielęcina 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego, oregano.

 

2. Dorsz

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 55%), ryby i produkty rybne (>8%, z czego dorsz 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego.

 

3. Dziczyzna

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 60% z czego dziczyzna 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego, oregano.

 

4. Indyk

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (> 60% z czego indyk 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego.

 

5. Łosoś

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (>55%), ryby i produkty rybne (>8% z czego łosoś 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego.

 

6. Kurczak

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (>60% z czego kurczak 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego

 

7. Wątróbka

Skład: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego > 62% (z czego wątróbka kurczaka 4%), oleje i tłuszcze, minerały, produkty pochodzenia roślinnego. 

 

Analiza: białko 10,5%, tłuszcz 6,8%, popiół 1,8%, włókno 0,5%, wilgotność 79,5%.

Dodatki/kg:  witamina D3 200 IU, witamina E 30 mg, jednowodny siarczan cynku 32 mg, monohydrat siarczanu manganu 4,3 mg, bezwodny jodek wapnia 0,15 mg, chelat miedziowy hydratu aminokwasów 10 mg.

Zastosowanie: podawać w temperaturze pokojowej. Zawsze pozostawiaj swojemu kotu świeżą, czystą wodę. Dla dorosłych kotów o wadze 4 kg należy podać jedną tackę na posiłek (3 tacki dziennie). 
Indywidualne zapotrzebowanie może zmieniać się w zależności od rasy, wieku, poziomu aktywności i warunków fizycznych zwierzęcia.

OKM2221
14 Przedmioty

Opis

Wiek Kota
Dla kotów dorosłych
Rodzaj opakowania
Tacka