Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Be frendi Neutralizator zapachów spray 400ml

Be frendi Neutralizator zapachów spray 400ml

11,50 zł
Brutto

beFrendi Neutralizator zapachów - do stosowania w gospodarstwie domowym

Zapach
Ilość

Produkt bardzo wydajny i bezpieczny dla zwierząt. 

Laguna:

Zawarte w preparacie „inteligentne” molekuły, doskonale i szybko blokują nieprzyjemne zapachy, w szczególności potu zawartego w powietrzu, odzieży, butach, torbach itp. Delikatny aromat białych kwiatów i ziół z dodatkiem owoców cytrusowych sprawia, że po zastosowaniu panuje pobudzający, świeży zapach.

Granat & Goja:

Zawarte w preparacie „inteligentne” molekuły, doskonale i szybko blokują nieprzyjemne zapachy, w szczególności pochodzenia kuchennego oraz odzwierzęcego. Delikatny aromat owoców goji z dodatkiem granatu sprawia, że w pomieszczeniu po zastosowaniu panuje przyjemny, świeży zapach.

Pomarańcza & Mandarynka:

Zawarte w preparacie „inteligentne” molekuły, doskonale i szybko blokują nieprzyjemne zapachy, w szczególności pochodzenia odzwierzęcego. Delikatny aromat słodkiej pomarańczy z nutą mandarynki sprawia, że w pomieszczeniu po zastosowaniu panuje przyjemny, świeży zapach.

Sposób stosowania: Przed użyciem wstrząsnąć. Odblokować rozpylacz przesuwając biały suwak w pozycję OPEN. Rozpylać naciskając dźwignię i kierując strumień przed siebie, bądź w miejsce powstawania nieprzyjemnych zapachów, z dala od twarzy. Po zastosowaniu zablokować rozpylacz. 

Pojemność: 400 ml

Produkt polski.

Certech
Neutralizator
10 Przedmioty

Zobacz także