Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

KW Diamond Eyes 100ml płyn do pielęgnacji okolic oczu eliminujący zacieki

  • Nowy

KW Diamond Eyes 100ml płyn do pielęgnacji okolic oczu eliminujący zacieki

34,50 zł
Brutto

Płyn do pielęgnacji okolic oczu u zwierząt, usuwa przebarwienia i zażółcenia. Dla psów i kotów!

Płyn do pielęgnacji okolic oczu u zwierząt, usuwa przebarwienia i zażółcenia spowodowane nadmiernym łzawieniem zwłaszcza u zwierząt z jasnymi kolorami sierści. Jest to szczególnie istotne w przypadku psów o białej sierści, które charakteryzują się skłonnością do łzawienia. Są to zazwyczaj psy takie jak york, maltańczyk, shih tzu, chihuahua. Może być również stosowany do oczyszczania fałd skórnych u ras wymagających tego np. bokserów czy buldogów.

 

Sposób użycia
Nawilżyć sierść płynem za pomocą wacika lub gazy - przecierając ją bardzo delikatnie. Używać raz lub jeśli to konieczne dwa razy dziennie. Chronić przed bezpośrednim kontaktem z oczami.

Objętość opakowania 100ml.

KW dogs and cats products to firma rodzinna założona w 1972 roku w Danii, założycielką jest miłośniczka psów i groomerka Kathe Winhter .
KW reprezentuje produkty najwyższej jakości. W ofercie znajdują się szampony, środki do czyszczenia uszu, środki do pielęgnacji sierści i różne inne produkty , które powstały we współpracy z profesjonalnymi laboratoriami, weterynarzami i  groomerami .
Wszystkie produkty zostały opracowane specjalnie dla zwierząt; pod ścisłym nadzorem farmaceutów, weterynarzy i groomerów przy użyciu  wysokiej jakości składników.

Dlaczego KW? Dla nas najwyższym priorytetem jest wysoka jakość wyrobów KW oraz bezpieczeństwo ich stosowania. Przed wdrożeniem, nowy produkt przechodzi wszystkie wymagane badania dermatologiczne, które są przeprowadzane przy wykorzystaniu metod alternatywnych. Dzięki temu mamy 100% pewności że spełnia on europejskie wymagania odnośnie bezpieczeństwa.

KW
5536
10 Przedmioty

Zobacz także