Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Adaptil Obroża feromonowa dla psa

129,00 zł
Brutto
Rozmiar
Ilość

ADAPTIL Obroża pomaga kontrolować stres i zapobiegać jego występowaniu.

U szczeniąt i dorosłych psów, a przez to pomaga im w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami takimi jak: głośne dźwięki, ruch uliczny, burze, podczas transportu czy zmiany otoczenia przy przeprowadzkach czy też wyjazdu na wakacje.

Feromony uspokajajàce są naturalnie uwalniane przez karmiące suki. Feromony te uspokajają szczenięta, poprzez zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa i dodanie otuchy w sytuacji nowych doświadczeń i nieznanego środowiska. Badania dowiodły, iż syntetyczne analogi psich feromonów uspokajających (D.A.P.) pomagają nie tylko szczeniętom, ale posiadają kojący wpływ także na dorosłe psy.

ADAPTILTM zawiera D.A.P.  i z tego powodu jest zalecany do stosowania w celu zapobiegania i redukcji zachowań związanych ze stresem u szczeniąt i dorosłych psów. Dowiedziono tak ADAPTILTM sprawia, iż szczenięta i dorosłe psy lepiej reagują na terapię behawioralną oraz szkolenie.
Skuteczność ADAPTIL została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych publikowanych w renomowanych pismach naukowych oraz prezentowanych na międzynarodowych konferencjach (pod nazwą D.A.P.® do 2011).
Stres u psów
Adaptacja do nowego środowiska czy radzenie sobie z tymczasowymi zmianami
są sytuacjami potencjalnie stresogennymi dla większości psów. U niektórych psów niewielkie lęki i obawy mogą rozwinąć się w fobie lub stany
związane z lękami.
Szczególną uwagę należy zwrócić na szczenięta w okresie socjalizacji (miedzy 3 a 16 tygodniem): złe doświadczenia lub ich brak w tym okresie mogą sprawić  że zwierzęta będą bardziej podatne na występowanie problemów behawioralnych o podłożu nerwowym w późniejszym życiu (fobie dźwiękowe, lęk separacyjny, itp.).

Zastosowanie: 

ADAPTIL® Obroża pomaga kontrolowaç stres i zapobiegać jego występowaniu u szczeniąt i dorosłych psów, a przez to pomaga im w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami takimi jak: Głośne dźwięki, ruch uliczny, burze, podczas transportu czy zmiany otoczenia przy przeprowadzkach czy też wyjazdu na wakacje 

Udowodniono, iż ADAPTIL Obroża pomaga w promowaniu nauki u szczeniąt ii psów oraz ułatwia adaptację do nowoczesnego stylu życia. Z tego względu ADAPTIL Obroża stanowi pomoc w zapobieganiu problemom behawioralnym związanym ze stresem, jakie mogą wystąpić u dorosłych zwierząt. Stosowanie łączne ADAPTIL Obroża z ADAPTILTM Dyfuzor lub ADAPTILTM

Spray może zapewnić osiągnięcie optymalnych rezultatów w przypadku psów wykazujących wiele lęków.W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z lekarzem weterynarii.


Nie zaleca się stosowania ADAPTI Obroża w przypadku hiperaktywności i agresji.

Obroża w rozmiarze M ma długość 45cm

Obroża w rozmiarze L ma długość 70cm

Opakowanie zawiera jedną sztukę obroży w kolorze czarnym.

Ceva
5121_20150221125603
8 Przedmioty