Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Feliway Friends Kocie feromony Dyfuzor + wkład 48ml 30dni

120,00 zł
Brutto

Feliway Friends dyfuzor 

Feliway® to syntetyczna postać kocich feromonów policzkowych. W naturze feromony te służą kotom do oznakowania ich terytorium jako bezpiecznego i przyjaznego.

FELIWAY FRIENDS to łatwe w użyciu rozwiązanie łagodzące konflikty pomiędzy kotami mieszkającymi pod jednym dachem i pozwalające uniknąć oznak stresu: walczenia, pogoni, blokowania, wpatrywania się.

Pomaga poprawić relacje między kotami w domu. Ciągły efekt gwarantuje stałe harmonijne współżycie.

Produkt przebadany klinicznie, używany i rekomendowany przez lekarzy weterynarii.

Łatwy w użyciu!

Wystarczy podłączyć do gniazdka: wkręć buteleczkę do dyfuzora i podłącz do gniazdka elektrycznego pozostaw dyfuzor włączony na stałe, aby koty stale żyły w harmonii.

Warto wiedzieć

  • każdy dyfuzor wystarcza na powierzchnię do 70 m2

  • dyfuzora nie należy podłączać pod półkami, za drzwiami, zasłonami lub meblami, gdyż nie będzie działał prawidłowo

Naśladując naturalne kocie feromony policzkowe, Feliway® sprawia, że kot postrzega otoczenie jako przyjazne i bezpieczne.

Jak stosować Feliway®?

Sposób stosowania Feliway® zależy od problemu z jakim mamy do czynienia. Poniżej podano szczegóły dotyczące zastosowania Feliway®, aby pomóc kotu w zmierzeniu się z trudnymi sytuacjami lub zdradzającemu objawy stresu.

Kilka kotów w domu
Aby zredukować stres w domach z wieloma kotami, należy włączyć Feliway® Dyfuzor w pokoju, w którym kot(y) przejawia(ją) objawy stresu i dyskomfortu.
Dyfuzor należy pozostawić włączony bez przerwy, przez przynajmniej 4 tygodnie. Przy dłuższym stosowaniu należy wymienić wkład.
Upewnij się, że każdy kot ma własne miejsce do spania i jedzenia, możliwość niezakłóconego korzystania z kuwety, a także bezpieczne miejsce gdzie może się ukryć.
 
Feliway® należy pozostawić włączony bez przerwy przez cztery tygodnie lub tak długo jak wymaga tego sytuacja. Przy dłuższym stosowaniu należy wymienić wkład.
 
Jak stosować Feliway® Dyfuzor:

    * Zdjąć nakrętkę z wkładu;
    * Nakręcić dyfuzor na wkład (do lekkiego oporu);
    * Włożyć dyfuzor do gniazdka elektrycznego;
    * Nie włączać do gniazdka znajdującego się za drzwiami, zasłonami lub meblami;
    * Pozostawić urządzenie włączone bez przerwy przez przynajmniej cztery tygodnie;
    * Przy dłuższym stosowaniu wymienić wkład.

Zawsze skonsultuj się z lekarzem weterynarii, kiedy twój kot przejawia objawy stresu. Problem może mieć podłoże zdrowotne i wymagać odpowiedniego leczenia.

Dyfuzor i flakon są zaprojektowane specjalnie dla Feliway® Dyfuzor. Nie można zagwarantować właściwości produktu, jeżeli flakon stosowany będzie z innym urządzeniem. Podobnie urządzenie elektryczne nie powinno być stosowane z innym preparatem.

Feliway
9ECC-330A1
12 Przedmioty