Animonda Carny Adult Indyk + Krewetki

4,30 zł
Brutto
Puszki (waga)
Ilość

Animonda oferuje kompletną gamę zdrowego i zróżnicowanego pokarmu dla kotów. Nawet wyjątkowo wybredni smakosze skuszą się na najwyższej jakości produkty Animonda. Wszystkie odmiany gwarantują brak soi, sztucznych barwników i konserwantów. Animonda Carny produkowana jest w praktycznych puszkach z zawleczką. 

Animonda używa do produkcji CARNY – soczystych, świeżo przyrządzonych kawałków – wyłącznie wyselekcjonowanych gatunków mięsa najwyższej jakości. Zapewnia to naturalny, prawdziwie mięsny smak, który tak bardzo przemawia do kotów. Nie zawiera soi, sztucznych barwników i konserwantów, jak również genetycznie modyfikowanych składników. Użycie świeżego mięsa oznacza zachowanie jego struktury w dużym stopniu. Doskonale widoczne kawałki mięsa są tego najlepszym dowodem. Smak również jest prawdziwy. Składniki mięsne są opisane wprost – to co znajduje się w składzie jest także wewnątrz opakowania. Zawiera ANI-Protect - kombinację różnych przeciwutleniaczy. Chroni system immunologiczny i wzmacnia odporność.

CARNY® towarzyszy twojemu kotu przez całe życie. To kompletny posiłek z czystego mięsa, opracowany specjalnie pod kątem potrzeb żywieniowych dorosłych kotów.

 

Skład: mięso i zwierzęce produkty uboczne: 36% wołowiny, 25% indyka, mięczaki i skorupiaki: krewetki 4%, substancje mineralne

Analiza: białko 11,5%, tłuszcz 5%, błonnik 0,5%, popiół 1,8%, zawartość wody 79%

Dodatki na kg: witamina D3 200 j.m., witamina E (alfa-tokoferolu) 60 mg, tauryna 0,8g

B2DC-7351
19 Przedmioty

Opis

Wiek Kota
Dla kotów dorosłych
Rodzaj opakowania
Puszka