Zamówienia na kwotę powyżej 150,00 zł dostarczamy GRATIS

Jeżeli łączna wartość wszystkich Twoich zakupów w naszym sklepie przekroczy 450 zł dostaniesz 3% stałego rabatu!

Oasy Delicatesse Soufflé tacka 85g - suflet

3,50 zł
Brutto

Oasy Delicatesse to kompletna mokra karma dla kotów dostępna w dwóch pysznych wersjach: jako wyrafinowany i apetyczny pasztecik o gładkiej konsystencji, który zadowoli nawet najbardziej wybredne koty, oraz suflet o delikatnej kremowej konsystencji, z którym każdy koci posiłek staje się wyjątkową ucztą. 

Smak karmy (mokre)
Ilość

Oasy Delicatesse Soufflé tacka 85g

Kompletna mokra karma w formie  sufletu o delikatnej kremowej konsystencji, z którym każdy koci posiłek staje się wyjątkową ucztą. 

·         Tylko naturalne składniki

·         Nie zawiera barwników ani konserwantów

·         Bez GMO i soi

 

Dostępne smaki:

1. Ryba i jogurt

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%), ryby i produkty rybne (4%), mleko i produkty mleczne (jogurt 4%), oleje i tłuszcze, minerały 

 

2. Łosoś i mleko

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37%), ryby i produkty rybne (4%), mleko i produkty mleczne (mleko 4%), oleje i tłuszcze, minerały.

 

3. Kurczak i jajka

Skład: Mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego (37% z czego kurczak 4%), ryby i produkty rybne (4%), jaja i produkty z jaj (całe jaja 4%), oleje i tłuszcze, minerały.

 

Analiza: białko 9%, tłuszcz 4,8%, popiół 2%, włókno 0,3%, wilgotność 81,5%.

Zastosowanie: podawać w temperaturze pokojowej. Zawsze pozostawiaj swojemu kotu świeżą, czystą wodę. Dla dorosłych kotów o wadze 4 kg należy podać jedną tackę na posiłek (3 tacki dziennie). 
Indywidualne zapotrzebowanie może zmieniać się w zależności od rasy, wieku, poziomu aktywności i warunków fizycznych zwierzęcia.

 

1759
19 Przedmioty

Opis

Wiek Kota
Dla kotów dorosłych
Rodzaj opakowania
Tacka